f

Mūsų teikiamos paslaugos

UAB „Gruzdžių malūnas“ teikia aukštos kokybės, profesionalias ir patikimas skirtingų rūšių grūdų priėmimo, valymo, džiovinimo bei saugojimo paslaugas. Pasinaudojus tokiomis paslaugomis, galima efektyviai išsaugoti miežių, kviečių, kvietrugių, rugių, kukurūzų ir rapsų ilgaamžiškumą. Aukšta grūdų kokybė džiugina tiek galutinius vartotojus, tiek bene kiekvieną klientą.
Didelis dėmesys skiriamas ne tik ūkininkų ar kitų klientų poreikiams, bet ir įmonės plėtrai, siūlomų paslaugų efektyvumo didinimui. Dėl šių priežasčių, UAB „Gruzdžių malūnas“ nuolatos investuoja į sandėlių plėtrą, modernią įrangą bei patikimas grūdinių kultūrų transportavimo priemones. Šiuolaikiškuose sandėliuose veikia aukšto lygio laboratorijos, kuriose tikrinama miežių, kviečių ir kitų grūdų kokybė.
Moderni įranga, efektyvus kiekvienas grūdų apdirbimo bei saugojimo etapas bei ilgametė įmonės patirtis – veiksniai, leidžiantys pasiekti aukšto lygio rezultatų.

Džiovinimas

Siūlome aukščiausios kokybės standartus atitinkančias grūdų džiovinimo paslaugas.

Sandėliavimas

Galime priimti daugiau nei 20 000 t. grūdų sandėliavimui.

Transportavimas

Grūdus greičiau ir kokybiškiau pristatome savo transportu.

Aktyvus vėdinimas

Priėmimas ir tyrimai

Elevatoriai ir automatizavimas

Mes

Uždaroji akcinė bendrovė „Gruzdžių malūnas“ įsteigta 1996 m. spalio 2 d. Pagrindinė įmonės veikla – grūdų (miežių, kviečių, kvietrugių, rugių, kukurūzų, rapsų) priėmimas, džiovinimas, valymas ir saugojimas. Šešiolika metų „Gruzdžių malūnas“ sėkmingai dirba ir plečiasi. Siekdama maksimaliai patenkinti esamų ir potencialių klientų poreikius, įmonė nuolat investuoja ne tik į plėtrą, bet ir į teikiamų paslaugų kokybę.