Rapsai

Rapsai

Rapsai – jau nuo senovės auginama grūdinė kultūra, kuri pasižymi itin dideliu universalumu. Jie yra naudojami tiek žmonių, tiek gyvulių maisto gamyboje. Juk beveik kiekvienas savo namuose rasite malonaus skonio rapsų aliejaus ar rapsų medaus, kuris gali būti ypač naudingas sergant peršalimo ligomis arba tiesiog norint pasisaldinti gyvenimą. Galima pastebėti, kad bėgant laikui jie tampa itin populiaria grūdine kultūra. Dėl šios priežasties svarbu, jog jų derlius būtų išlaikomas ilgą laiką, o svarbiausia, kad jie neprarastų savovertingųjų medžiagų.

Ieškote kam patikėti savo užaugintus rapsus? Mes galime suteikti aukščiausios kokybės paslaugas: priimti, džiovinti, valyti ar saugoti Jūsų grūdus. Nuolat plečiame savo veiklą ir tikime, kad kokybiškos grūdinės kultūros – ateities maistas. Mūsų teikiamas sandėliavimas tiks įvairiems grūdams.

Rapsų sandėliavimo būdai

Šie grūdai reikalauja itin kruopščios ir kokybiškos priežiūros. Todėl svarbu turėti tikslią informaciją apie tai, kaip juos geriausia sukrauti, transportuoti, saugoti sandėliuose. Ši informacija padės Jūsų derlių išlaikyti kuo ilgiau. Mūsų įmonė – pasirūpins, kad gautumėte tik aukščiausio lygio paslaugas. Pagrindinė mūsų įmonės veikla – sandėliavimas yra vykdomas Biliūnų bei Pavartyčių raj.

Tam, kad grūdai neprarastų savo naudingųjų medžiagų, svarbu atsižvelgti į sandėlio, kuriame jie yra laikomi, drėgmės lygį. Per daug drėgmės ir grūdai supus, o per mažai drėgmės – per daug sudžius. Optimali drėgmė bei tinkamas saugojimas užtikrins, kad jie galės būti panaudojami maisto prekių ar gyvulių pašarų gamybai.

Tinkamas drėgmės lygio palaikymas suteikia garantą, kad grūdai bus apsaugoti nuo įkyrių bei kenksmingų vabzdžių veisimosi ar netgi mikrotoksinų vystymosi. Mūsų malūnas priims Jūsų atvežtus rapsus ir pirmiausia – specialioje laboratorijoje nustatys jų kokybę. Priklausomai nuo to, ar jie – kokybiški ar nelabai, parinksime tinkamą valymo, džiovinimo bei saugojimo būdą.

Kodėl verta rinktis modernų sandėliavimą?

Dėl efektyvių grūdų apdirbimo procesų. Norint, jog rapsai sandėlyje išsilaikytų kuo ilgiau bei kokybiškiau, reikia, kad saugojimas prasidėtų jau nuo jų apdirbimo procesų. Efektyviai atliktas valymas, džiovinimas bei kita priežiūra leis nesunkiai gabenti bei saugoti Jūsų derlių.

Dėl tinkamo transportavimo parinkimo. Efektyviai sandėliuoti bus sunkiai įmanoma, jeigu grūdai jų transportavimo metu bus per daug pažeisti. Todėl svarbu pasirūpinti tinkama gabenimo įranga, kurią mes taip pat galime pasiūlyti.

Dėl užtikrinto sandėlių vėdinimo. Modernus saugojimas – neatsiejamas nuo tinkamo vėdinimo, kuris užtikrina, jog rapsai ar kitos grūdinės kultūros nebus pažeistos per dideliu drėgmės lygiu. Jeigu nenorite prarasti savo derliaus, pasirūpinkite, kad jo sandėliavimas būtų tik pačios aukščiausios kokybės.

Mūsų malūno vykdomas sandėliavimas, transportavimas bei visa kita įvairiapusiška priežiūra atitiks kiekvieno kliento poreikius. Palikite sandėliavimo darbus profesionalams. Pasitelkiant šiuolaikišką, kokybišką, automatizuotą techniką Jūsų rapsai, kviečiai, rugiai bei kt. grūdai išsaugos savo kokybę ir vertingas maistines ar sėklines medžiagas. Tegul sandėliavimas nesukelia papildomų rūpesčių