f

Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Gruzdžių malūnas“ įsteigta 1996 m. spalio 2 d. Pagrindinė įmonės veikla – grūdų (miežių, kviečių, kvietrugių, rugių, kukurūzų, rapsų) priėmimas, džiovinimas, valymas ir saugojimas. Šešiolika metų „Gruzdžių malūnas“ sėkmingai dirba ir plečiasi. Siekdama maksimaliai patenkinti esamų ir potencialių klientų poreikius, įmonė nuolat investuoja ne tik į plėtrą, bet ir į teikiamų paslaugų kokybę.

Pagrindinė įmonės veikla vykdoma Nakiškių kaime, Pasvalio rajone, Biliūnų kaime, Baisogalos seniūnijoje ir Pavartyčių kaime, Šeduvos seniūnijoje.

Rūpinamės Jūsų derliumi nuo 1996 m.

Įmonė vienu metu gali laikyti 20 000 t. grūdų. Nakiškėse nuo 2012 metų turime elektronines automobilines svarstykles, kurių galia – 60 t. Turime nuosavas grūdų vežimo mašinas, dėl kurių galime kokybiškiau ir greičiau atlikti teikiamas paslaugas. Turime galimybę atlikti pakrovimo darbus grūdų gabenimui geležinkeliu.

Po Nakiškių sandėlio rekonstrukcijos padidėjo sandėlio talpa: 2014 metais pastatytas vienas sandėlis grūdų laikymui, o 2015 metais statomi dar du sandėliai. Sumontuota antra džiovykla, todėl vienu metu galėsime priimti daugiau drėgnų grūdų. Nakiškėse nuo 2012 metų turime elektronines automobilines  svarstykles, kurių galia – 60 t. Pavartyčių ir Biliūnų grūdų sandėlyje nuo 2014 metų taip pat yra elektroninės automobilinės svarstyklės. Tai suteikia galimybę patenkinti daugiau klientų poreikių. Sandėliuose veikia laboratorijos, kurių pagrindinė veikla – grūdų kokybės nustatymas.

Visuose  objektuose priimami, džiovinami ir sandėliuojami grūdai. Įmonė vienu metu pas save gali laikyti 20 000 t. grūdų, tačiau niekada nesustoja augusi. Nuo 2010 metų spalio mėnesio turime galimybę atlikti pakrovimo darbus grūdų gabenimui geležinkeliu. Plečiamės ne tik sandėliavimo srityje – jau turime dvi nuosavas grūdų vežimo mašinas, dėl kurių galime kokybiškiau ir greičiau atlikti teikiamas paslaugas. Ūkininkai ir įmonės kviečiami naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis.